Trölhattan bij Varvik in de wijk Bjöndalen(58.300720 / 12.284530) ligt naast een wandelpad in het keurig gemaaide plantsoen, 7 steencirkels, staat duidelijk aangegeven en er is een info bordje. Hij voelt helder: Welkom. We hebben begrepen dat het Lichtwezen terug is, welkom ! heeft lang geduurd, allen zijn hier wakker, maar gewend om met rust gelaten te worden maar nu is het de moeite waard om ze allemaal aan te spreken, jullie wezens zijn er al aardig mee bezig.

Het dorpje Dalsjöfors, dichtbij Boras (57.65973 / 13.39943), een verzameling grafheuvels die gezamenlijk een geheel vormen; het ligt er mooi en rustig, in het midden een kuil (graf?), met wat bomen. We maken contact: Wat een verrassing, het lichtwezen zomaar terug! na zolang, hier wordt gejuicht! en jullie brengen haar hier met de auto, althans, zo lijkt het ’n beetje. En jullie kunnen zomaar contact maken! Deze dag zal ons bij blijven, ja wat een feest!

Onderweg bij Trädet, Borgholm, parkeerden we bij een toilet langs de weg, waarachter we een steenschip ontwaarden waar we niets mee gedaan hebben omdat deze voor Odilia niet van belang is.
’s Avonds kwamen we aan bij Luttra (13.568840 / 58.131590) waar we gingen overnachten. Op 14 juni ’s ochtends zagen we een vrij groot hunebed met nog een ernaast, en in de omgeving nog meer. Helaas waren er in de lucht heel veel chemtrails; dus hier ook, net als in de Pyreneeën en in Nederland.
Odilia had nieuws: De reiswezens hebben goed werk gedaan en al veel informatie doorgegeven; ik zelf heb ook contact. Er liggen er nog veel meer, zowel open als verborgen. Deze grote megaliet heeft een heel wijd bereik; de kerk hier is bewust boven op een megaliet gebouwd, maar het lichtwezen is er nog wel. Ik heb hem verteld dat de kerk nu eenmaal een feit is maar dat hij desondanks wel degelijk zijn taak voor het welzijn van mens en aarde kan uitvoeren; dit heeft zijn twijfel weggenomen en nu is hij des te sterker gemotiveerd. Het lichtwezen van deze grote megaliet heeft nu ervaren hoe ik via Margrete communiceer, maar hij is ook heel nieuwsgierig hoe dat via jou zou zijn. Ik dus, als representant: Er komen hier veel mensen, ook mensen die menen er verstand van te hebben en van alles onderzoeken, maar contact maken ze niet, dus ze blijven er buiten, daarom vinden we het zo fijn dat jullie zo direct contact met ons hebben, heel veel dank!

Bij de kerk begint de hunebeddenroute langs vele hunebedden noordwaarts naar Tidan.

Even oost van Falköping ligt Karleby, waar de hunebedden-lijn ook langs een kerk-boven-op-een-megaliet loopt en langs drie grafheuvels. In de velden liggen diverse hunebedden, onder andere Ragnvalds Kulle, misschien wel de grootste van Europa met z’n 12 meter lengte. (58.15356 / 13.63944). Dan zijn er nog Logards Kulle en de Klövagärdensgangfraf.

De woordvoerder: Ik heb jullie gesprek gehoord, ik weet dus van het Grote Lichtwezen dat terug is, heel bijzonder dat ze van vroeger nu ineens met jullie mee komt en dat ik haar met jullie kan horen praten over een nieuwe taak. Daar zal ze ons nog wel meer over vertellen; ze is zeer welkom. Wij liggen hier naar tevredenheid, en wat jullie nu doen, dat we contact hebben met mensen zouden meer mensen moeten doen, dan zouden we ook kunnen samenwerken; nu is er een totale scheiding. Dit contact kan ons veel hoop geven.


Van Stortsengravar i Rösberga 1 en 2, resp. (58.229550 / 13.606350 en 58.229560 / 13.605870) heb ik helaas geen aantekeningen gemaakt (wel hebben we foto’s).
Op de foto is te zien dat op één van de stenen een uitbeelding is geplaatst, dat, hoewel mooi gestileerd toch ook wel aan een christelijk kruis doet denken. Zou er daarom geen lichtwezen meer hieraan verbonden wilde blijven? Hoe dan ook, we weten het niet.

- Wat vooraf ging
- Op weg !!
- Denemarken eiland Fyn
- Eiland Zeeland
- Eiland Lolland
- Eiland Falster
- Eiland Mön
- Zeeland vervolg 1
- Zeeland vervolg 2
- Zeeland vervolg 3
- Zeeland vervolg 4
- Zweden Helsingborg zuidwaarts
- Van Ystad richting Öland
- Öland
- Zuid- West- Zweden
- Richting Oslo
- Noorwegen nabij Oslo

Dalsjöters (Boras) - Zuid Norge
- Stavanger – Bergen
- Landinwaarts
- Binnenland
- Oslostad
- Terug in Zweden richting Mellerud
- Van Trölhattan naar Falköping
- Ekornavallen via Skovda naar Vadstena
- Vadstena richting Stockholm
- West van Stockholm
- Stockholm
- Overtocht naar Finland
- Zuid West Finland
- West Finland
- Midden Finland
- Oost Finland
- Zuid Finland
- Helsinki
- Botanische tuin
- Laatste 2 dagen in Finland
- Estland Tallinn
- Oostwaarts
- Letland
- Valmiera Hotel Wolmar
- Hotel Wolmar
- Hotel Wolmar vervolg
- Hotel Wolmar vervolg 2
- Vertrek uit hotel Wolmar oost waarts
- Letland richting Litouwen

- Litouwen
- Litouwen oost-waarts
- Richting Vilnius
- Via Neringa richting Polen
- Polen het Noorden
- Zuid – west van Gdansk
- West-waarts richting Duitsland
