Utrecht & Galgen-waard

Op weg naar Utrecht reed ik in de auto met Inge naast mij. Er gebeurde iets vreemds met de gps in de auto: totaal van slag. Gelukkig had zij haar smartphone bij zich te vervanging. Later op de dag met Margrete naast mij deed de gps het weer gewoon. Odilia: Jij en Inge waren niet goed  aanwezig in jezelf. De verstoring kwam zeker niet van buiten, want dan zou de Bemiddelaar ingegrepen hebben. Jullie waren uit contact en dan kan er gespeeld worden, er zijn wezens die er dan “als de kippen bij zijn”. Dat is er ook de verklaring van dat Margrete ziek werd, normaal houdt Margrete haar energie goed vast met maar jullie beiden erbij kon ze er niet tegen op. Mijn uitnodiging aan Margrete is om als jullie zo niet-aanwezig zijn, niet in jullie energie te springen maar om haar afstand te bewaren
 
Odilia geeft aan dat Margrete, vanwege haar problemen aan haar benen, ondersteuning krijgt bij haar treinreis naar huis. En fijn dat ze op de heenweg een rustige route heeft gekozen. Een paar dagen later spreekt zij zich dankbaar uit over het ritueel dat Margrete voor de stenen uit de container heeft gedaan, ze liggen nu in haar lichtcirkel.
 
En op 14 april hebben we contact met Odilia voorafgaand aan het ritueel dat we met een aantal mensen bij Galgenwaard gaan uitvoeren: Ik ben daar al en er gebeurt veel. Willen jullie aanroepen de woordvoerder van vorige keer, en vragen of er nog een wezen is, het wezen van Galgenwaard dat de eigenlijke taak van de deva op zich heeft genomen, deze mag terug naar het licht want er zijn geen galgen meer en daarmee komt er ruimte vrij voor de deva. En betreft klank: graag klank die sterk doordringt, liefst metaal.                         
 
Als we wat later compleet zijn overleggen we wie representant gaat staan voor de woordvoerder: Klaas , maar hij heeft heel veel tijd nodig  voor de woordvoerder door komt, maar uiteindelijk: Het is hier voor ons heel hard werken, we hebben eigenlijk geen tijd voor jullie maar waarderen jullie erkenning van onze situatie. Wat is jullie bedoeling precies? De deva terug te halen, dan kan zij weer haar taak uitvoeren en hoef jij alleen je oorspronkelijke taak te doen. Dat zou een hele opluchting zijn. Daarom spreken we je nu aan. Het galgenwezen is verdwaasd. Klopt, het is goed voor ‘m om te weten dat er hier nooit meer ophangingen zullen plaats vinden, hij mag zijn taak los laten en naar het licht gaan, de bron waar hij vandaan komt. Tegen dit wezen: Laat je leiden, je wordt opgevangen. Wij maken klank, de representant: Eindelijk!! 

Odilia via Margrete: Het gaat goed nu, de deva komt een beetje los uit de grond, maar heel aarzelend, zakt soms ook weer terug, dit heeft veel tijd nodig maar het proces is op gang. Jullie zijn nu klaar hier, dank jullie wel, weer een mooi voorbeeld hoe wij vanuit twee verschillende werelden kunnen samenwerken, en hoe elke wereld op zich niets zou kunnen bereiken. Heel fijn, dank.