Lothian  & Edin-burgh -donder-dag 8 septem-ber

Lothian  & Edinburgh Donderdag 8 september veel regen, o.a. zeer heftige plensbui. Het verkeer staat stil.



Nine stones rigg, Johnscleugh, stone circle, Dunbar, Cranshaws. (East Lothian)
Het veld in, rechts langs een bomengroep, alsmaar rechtdoor, in de verte zie je de steencirkel op de top, zo’n 20 minuten lopen. Lichtwezen: Welkom, wat leuk dat jullie mij persoonlijk komen bezoeken. Ik ben natuurlijk al verbonden (gisteravond, had Odilia al aan ons laten weten), maar toch fijn. Een van de stenen heeft een klein bassin met water, Margrete vraagt ernaar. Dat was onderdeel van de rituelen, daar houd ik me niet mee bezig. Margrete’s smartphone geeft wat piepjes. Oh dat stoort me niet hoor, er is hier al zoveel stilte, er mag best wel eens wat geluid zijn hoor. Zijn er hier nog andere megalieten? Alleen ver weg, ik heb er geen contact mee. Op de linker paal bij het hek aan de weg staat een plattegrondje, daarop staat nog een steencirkel aangegeven, dichterbij, meer naar rechts; we hebben er niet naar gezocht, genoeg gelopen door het hoge onkruid met veel distels..



Standingstone menhir, East Linton. (East Lothian)

Staat achter een woning in een appelboomgaard. ’t Klinkt fantastisch, maar voelt onwerkelijk, maar graag!




Reisverslag 1 verstuurd

 


 

Wright’s Houses menhir, Gorebridge, (Midlothian) Deze menhir is er niet meer, het Lichtwezen is dus ook verdwenen.




 

Tormain Hill, Bonnington Mains, Ratho. (Edinburgh West) 7 minuten lopen van de weg. Op een ridge /overgang gelegen, diverse cups en rings te zien in de stenen. Helder Lichtwezen: Dit kan toch niet,  zou wel graag, oh, die steen, dat licht, stop even, niet zo veel tegelijk!

 

 


 

Gogar Stone, Easter Norton, menhir, west van Edinburgh. Midden in  groot bonenveld, met aan 2 zijden snelwegen, vlakbij nog een secundaire weg en spoorbaan.
Reageert nauwelijks op het Grote Lichtwezen, des te sterker op “afscherming”: als dat waar kan zijn! Het is waar!

Cammo (park) Stone, menhir, W. Edinburgh. Een groot park, met twee parkeerplaatsen; wij gaan overnachten op South Parking. In het park een menhir, enigszins verscholen tussen bomen. Er vliegen straaljagers over. Odilia: nu alleen hartverbinding; ik ga vanavond wel weer langs als het stil is.
’s Avonds vertelt Odilia dat ze al langs is geweest, het was een poosje stil. Als Odilia dan zo bij ons “in de auto” langs komt zorgen onze “jongens” er altijd voor dat er een aantal genodigden uit hun wereld bij aanwezig zijn om Odilia’s mooie licht te bewonderen; allerlei boomgeesten, en andere wezens uit de natuur, en als we in de buurt van huizen zijn dan ook sfeerwezens en zelfs huiswezens.
Deze avond is ook het contactwezen van het Lichtwezen van de megaliet hier in het park aanwezig. We geven ‘m een speciaal welkom. De reiswezens hebben nog geprobeerd hem “het geheim” uit te leggen, maar hij snapte er niets van.
Later in de nacht, als we even wakker zijn, vertellen de reiswezens dat ze ‘m nogmaals bij ons in de auto hebben uitgenodigd om naar onze droomplaatjes te komen kijken, ziet ie anders nooit!
Toch grappig, nu zijn wij het object van bestudering in plaats van omgekeerd! En waarom niet? Alleen even wennen aan het idee.
Onze reiswezens vertellen ook dat ze vriendjes zijn met het parkwezen, ze worden door het hele park rondgeleid, mogen overal komen zonder risico van verdwalen. Ja, ze weten het maar mooi te organiseren! Voor hun dubbel feest, want de waterwezens waar ze zo heerlijk mee spelen blijven maar komen, m.a.w. het regent al de hele nacht, wat een feest voor ze!

omgeving East Lothian – Haddington